Start Southampton Rada Miasta zachęca do zbierania śmieci, aby wspomóc kampanię British Spring Clean

Rada Miasta zachęca do zbierania śmieci, aby wspomóc kampanię British Spring Clean

373
0

Grupy wolontariuszy zbierające śmieci w Southampton po raz kolejny łączą siły, aby posprzątać całe miasto w ramach tegorocznej kampanii Great British Spring Clean.

Kampania trwa od 20 marca do 13 kwietnia i dotyczy „utrzymania porządku w Wielkiej Brytanii” przez mieszkańców oraz organizacje pilnujące porządku w kraju. W ramach akcji, 16 kwietnia odbędzie się sprzątanie Weston Shore, prowadzone przez Junior Neighbourhood Wardens, a ich celem będzie usunięcie jak największej ilości śmieci z tego obszaru.

Wiele grup już prowadzi regularne zbiórki śmieci w różnych częściach Southampton przez cały rok, a Rada Miasta zachęca również inne osoby do przyłączenia się do nich lub organizowania nowych wydarzeń. Rada Miasta Southampton może pomóc przez wypożyczanie sprzętu, takiego jak zbieracze śmieci i obręcze, dostarczanie worków na śmieci, wypożyczanie kamizelek odblaskowych, jeśli zbieranie śmieci odbywa się w pobliżu dróg, dostarczanie informacji dotyczących bezpieczeństwa i zbieranie worków ze śmieciami po wydarzeniu.

Aby poprosić o pomoc, wyślij wiadomość e-mail na adres parksvolunteers@southampton.gov.uk i poinformuj ich o dacie i lokalizacji proponowanego zbioru śmieci.

Rada skontaktuje się z tobą, aby potwierdzić, czy sprzęt jest dostępny i zorganizuje odbiór.

PoprzedniRekomendacja MSZ w sprawie ograniczenia podróży zagranicznych
NastępnyRada Southampton wybudowała więcej niż zaplanowano domów w ubiegłym roku