Start Polecane Rada Miasta Southampton zachęca do abstynencji w styczniu

Rada Miasta Southampton zachęca do abstynencji w styczniu

772
0

Zachęca się mieszkańców Southampton do rezygnacji z picia alkoholu w styczniu, aby zaoszczędzić pieniądze i zachować kondycję.

Southampton City Council razem z University of Southampton oraz Society of St James zachęca mieszkańców miasta do abstynencji w styczniu. Uczestnicy akcji mogą zarejestrować się w serwisie Dry January za pośrednictwem strony internetowej i bezpłatnej aplikacji.

Profesor psychiatrii uzależnień na University of Southampton, powiedziała: „Widzimy setki ludzi rocznie, których uzależnienie od alkoholu powoduje, że stają się oni fizycznie i psychicznie chorzy i potrzebują opieki szpitalnej. „Jedna na pięć osób w Southampton w ogóle nie pije alkoholu, więc dołączmy do nich.”

Niedawno opublikowany sondaż YouGov ujawnił, że jedna na dziesięć osób pijących – szacuje się, że 4,2 miliona osób w Wielkiej Brytanii –planuje dołączyć do Dry January w 2019 roku.

Eksperci twierdzą, że przez rzucenie nałogu i picie mniej przez cały rok, ludzie mogą poprawić ogólny stan zdrowia, schudnąć i zaoszczędzić pieniądze.

PoprzedniPokazy Wrestlingu w Fareham
NastępnyUwaga na podrobiony alkohol