Start Polecane Race For Life powróci do Southampton jeszcze w tym roku

Race For Life powróci do Southampton jeszcze w tym roku

516
0

Cancer Research UK zachęca mieszkańców Southampton do udziału w Race for Life tej jesieni.

Popularne wydarzenia charytatywne mają powrócić do miasta tej jesieni. Zebrane pieniądze pomogą naukowcom znaleźć nowe sposoby zapobiegania, diagnozowania i leczenia raka, ratując życie, w czasach gdy organizacja charytatywna walczy ze skutkami pandemii.

Każdego roku na południowym wschodzie diagnozuje się raka u około 52 100 osób, a jedna na dwie osoby w Wielkiej Brytanii urodzone po 1960 roku choruje na raka w ciągu swojego życia.

Wydarzenia, które mają odbyć się w The Common 18 września, są otwarte dla osób w każdym wieku i obejmują do pokonania dystans wynoszący: 3K (3km), 5K, 10K, a także Pretty Muddy, pokryty błotem tor przeszkód.

Sam Morris, rzecznik Southampton, Cancer Research UK, powiedział: „Race for Life oferuje ludziom w całym regionie doskonałą okazję do biegania, spacerowania i zbierania pieniędzy na badania ratujące życie.”

„Wszystkie 400 masowych imprez Race for Life w Wielkiej Brytanii zostały odwołane w zeszłym roku, aby chronić zdrowie mieszkańców kraju podczas pandemii COVID-19. Tak więc w tym roku bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy ludzi, którzy wezmą udział w wyścigu o życie – dla ludzi, których kochamy, dla tych, których straciliśmy i dla jednego na dwoje z nas, który zachoruje na raka”.

PoprzedniStatki wycieczkowe, które można zobaczyć w Southampton Docks w tym tygodniu
NastępnyRada Southampton obiecuje 850 tys. funtów na bezpłatne szkolne posiłki w okresie letnim