Start Polecane Pytania o bezpieczeństwo użytkowników basenu po tym, jak trzech mężczyzn przechytrzyło ochronę

Pytania o bezpieczeństwo użytkowników basenu po tym, jak trzech mężczyzn przechytrzyło ochronę

934
0

Pytania o bezpieczeństwo odwiedzających The Quays Swimming and Diving Complex pojawiły się po tym, jak trzech mężczyznom udało się ukryć przed ochroną obiektu i korzystać z basenu przez całą noc.

Właścicielem obiektu sportowego w centrum Southampton jest organizacja Active Nation na spółkę z Southampton City Council. Trzej mężczyźni ukrywali się na zjeżdżalni około godziny,podczas gdy ochrona basenu sprawdzała obiekt przed zamknięciem. Udający się do domów pracownicy The Quays nie mieli pojęcia, że ktokolwiek pozostał w środku.

Mężczyźni nagrali film, w którym pokazują jak świetnie bawili się na zamkniętym basenie. Film opublikowali na jednym z portali społecznościowych. Wychodząc nad ranem z obiektu uruchomili oni alarm, ale kiedy ochrona dotarła na miejsce nikogo w budynku już nie było.

Przedstawiciele City Council zapowiedzieli dochodzenie, które ma wyjaśnić, jak doszło do incydentu. Mężczyźni świetnie się bawili, ale wszystko mogło się skończyć tragicznie, ponieważ na basenie nie było wykwalifikowanych ratowników.

PoprzedniMężczyzna dźgnięty nożem w katedrze w Winchester
NastępnyVauxhall planuje zwolnić na Wyspach około 400 pracowników