Start Polecane Puste półki w supermarketach w UK. Klienci oburzeni

Puste półki w supermarketach w UK. Klienci oburzeni

1552
0

W Tesco, Sainsbury’s, Morrisons oraz ASDA na klientów czekały puste półki. Według relacji, brakuje w sklepach podstawowych produktów. Niektórzy uważają, że to skutki Brexitu. 

Widok pustych półek w wielu znanych supermarketach zaskoczyło klientów. Jedni byli bardzo zdenerwowani tym faktem, drudzy – zaniepokojeni, ponieważ twierdzą, że są to skutki postępującego Brexitu. W mediach społecznościowych zaczęto nawet używać hashtagu „Brexit reality”.

W Sieci, a szczególnie na Twitterze pojawiło się mnóstwo zdjęć oraz relacji z ostatnich zakupów w ASDA, Sainsbury’s, Tesco oraz Morrisons. Klienci wylewali swoją złość oraz zaniepokojenie faktem, który zastali, wybierając się do supermarketu po podstawowe produkty. Według relacji jednego z nich, wynika, że na półkach zabrakło warzyw, mleka, a także chleba.

Niektóre tweety były skierowane bezpośrednio do poszczególnych z nich. Na jeden odpowiedziała m.in. sieć sklepów Morrisons.

– Przepraszamy Cię bardzo. W tym momencie mamy niedobór pewnych produktów i ciężko pracujemy nad tym, aby jak najszybciej pojawiły się na półkach. Rozumiem frustrację, jednak chcemy, abyś był świadomy tego, że pracujemy nad tym – tłumaczy Morrisons.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniRyanair nie chce wypłacić odszkodowań po anulowaniu lotów
NastępnyCiało znalezione w Southampton Sports Center