Start Coronavirus Puby w UK mogą pozostać zamknięte do Bożego Narodzenia

Puby w UK mogą pozostać zamknięte do Bożego Narodzenia

484
0

Puby i restauracje będą jednymi z ostatnich, w których zniesione zostaną ograniczenia blokowania i mogą nie działać normalnie aż do Bożego Narodzenia.

Sekretarz gabinetu Michael Gove powiedział w ten weekend, że branża hotelarsko-gastronomiczna będzie podlegać środkom dystansowania społecznego przez dłuższy czas niż inne, aby zapobiec drugiej fali wirusa.

Frank Maguire z browaru Trumana w Londynie powiedział The Sun, że uważa, że ​​jest mało prawdopodobne, że puby będą mogły normalnie otwierać się przed świętami Bożego Narodzenia. – Spodziewam się, że puby nie zostaną ponownie otwarte przed lipcem i tylko wtedy, gdy naukowcy powiadomią rząd, jest to bezpieczne. Nie przewiduję unormowania sytuacji do końca roku. My (puby i browary) jako pierwsi zostaliśmy dotknięci blokadą, a otworzymy się ponownie jako ostatni, co jest całkowicie zrozumiałe. – powiedział.

Powiedział też, że jeśli puby pozostaną zamknięte do Bożego Narodzenia, sytuacja będzie tragiczna dla branży bez dalszego wsparcia ze strony rządu, ale nie sądził, że zamknięcie pubu będzie trwało tak długo.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniPorty lotnicze zagrożone zamknięciem w związku ze spadkiem lotów o 90%
NastępnySkromne urodziny królowej Elżbiety II