Start Polecane Pub zachęca mężczyzn do rozmowy o swoim zdrowiu psychicznym podczas charytatywnego marszu

Pub zachęca mężczyzn do rozmowy o swoim zdrowiu psychicznym podczas charytatywnego marszu

354
0

Pub w Romsey wzywa ludzi, aby przyszli i porozmawiali o swoim zdrowiu psychicznym w ramach kampanii charytatywnej.

HUMEN, organizacja charytatywna zajmująca się zwalczaniem epidemii samobójstw wśród mężczyzn, nawiązała współpracę z The Phoenix in The Hundred.

Organizacja charytatywna ma nadzieję zebrać 500 000 funtów na zdrowie psychiczne mężczyzn.

W ramach zaplanowanej akcji, będzie organizowany 4 grudnia spacer obejmujący odcinek 5151 m, którego celem jest zbieranie funduszy, a każdy przebyty metr będzie reprezentował mężczyznę, który stracił w zeszłym roku życie w wyniku samobójstwa.

Phoenix jest jednym z wielu pubów z całego kraju, które biorą udział w tej inicjatywie, w ramach partnerstwa charytatywnego ze Star Pubs & Bars, HEINEKEN UK.

Założyciel i aktor HUMEN, River Hawkins, powiedział: „Wszyscy potrzebujemy przyjaznych przestrzeni do rozmów, słuchania i nawiązywania kontaktów.

„Puby są kamieniem węgielnym społeczności, ale jak pokazują nasze badania, są one obecnie marnowane przez mężczyzn – którzy najwyraźniej woleliby rozmawiać o czymkolwiek innym niż o swoich osobistych perypetiach.”

„Naprawdę wierzymy, że tego typu miejsca spotkań mogą odegrać ważną rolę w walce z samobójstwami i zdrowiem psychicznym, jeśli po prostu wykorzystamy je w dobrym celu, zamiast tradycyjnej mentalności „wypij i zapomnij”, która nęka męskie kręgi społeczne”.

Aby przekazać darowiznę, przejdź do eventbrite.com/e/humen-rise-against-suicide-2022-romsey-the-phoenix-registration-461848781137?aff=ebdsoporgprofile

PoprzedniPod budynkiem parlamentu w Londynie odkryto pozostałości muru sprzed 700 lat
NastępnyBedford Place otwiera swój pierwszy jarmark bożonarodzeniowy