Start Polecane Pub w Southampton ukarany grzywną za zorganizowanie „imprezy” wigilijnej

Pub w Southampton ukarany grzywną za zorganizowanie „imprezy” wigilijnej

761
0

Pubowi w Southampton grozi kara w wysokości tysiąca funtów po tym, jak grupa „40 osób” została przyłapana na naruszeniu zakazów COVID poprzez zorganizowanie „imprezy” wigilijnej.

Policja natknęła się na grupę około „40 osób pijących alkohol” w strefie przeznaczonej wyłącznie dla pracowników w hotelu Bitterne Park. Funkcjonariusze otrzymali raport o godzinie 19:00 24 grudnia o czterech osobach, „które wydawały się iść na przyjęcie” w hotelu przy Cobden Avenue.

Policja uznała zebranie za rażące naruszenie przepisów o ochronie zdrowia. Funkcjonariusze przerwali zgromadzenie. Policja współpracuje teraz z radą miejską nad przeglądem pozwolenia na lokal.

Mark Hawley z zespołu licencjonującego siły zbrojnej powiedział: „To było rażące naruszenie przepisów dotyczących ochrony zdrowia, które mają zapewnić ludziom bezpieczeństwo podczas pandemii. „Wytyczne dotyczące gościnności są jasne, dlatego bardzo rozczarowujące jest to, że odbyło się prywatne przyjęcie, które naraziło wszystkich na ryzyko. Współpracujemy z partnerami, w tym z radą miasta, aby zapewnić, że w przypadku naruszenia przepisów przez firmy lub osoby prywatne zostanie to szybko rozwiązane”.

„Mamy nadzieję, że to wysyła wiadomość do innych firm, że naruszenie przepisów zostanie potraktowane poważnie, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo”.

PoprzedniBrexit: Świadczenia socjalne. Zmieniają się zasady
NastępnyPacjenci z Covid-19 przenoszeni do Southampton z powodu braku łóżek w innych szpitalach