Start Polecane Pub ukarany grzywną za zorganizowanie przyjęcia urodzinowego

Pub ukarany grzywną za zorganizowanie przyjęcia urodzinowego

408
0

Właściciel lokalu zostanie ukarany grzywną w wysokości 1000 funtów za zorganizowanie przyjęcia urodzinowego z naruszeniem zasad koronawirusa.

Funkcjonariusze zauważyli ludzi pijących alkohol, grających w bilard, stojących w grupach w Elephant & Castle w Totton w sobotę wieczorem. Policja twierdzi, że pijący spożywali alkohol przy stołach, na których nie było jedzenia, podczas gdy w kuchni przygotowywano „minimalne” przekąski.

Sprawdzono CCTV i widziano klientów wchodzących do pubu, stojących przy barze i pijących napoje alkoholowe bez posiłków. W lokalu trwało przyjęcie urodzinowe, podczas którego ludzie mieszali się między grupami.

Policja przeprowadzi teraz działania, aby upewnić się, że pub będzie przestrzegał wytycznych w przyszłości. Robert Cohen z zespołu licencjonującego powiedział: „To było rażące naruszenie obecnych przepisów dotyczących ochrony zdrowia. Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że wszyscy przestrzegają obowiązujących ograniczeń i są bezpieczni podczas pandemii.”

„Wytyczne dotyczące gościnności są jasne, dlatego bardzo rozczarowuje to, że ten pub uznał za stosowne narażać wszystkich na ryzyko i działać tak, jakby pandemia nie miała miejsca.”