Start Polecane Pub proponuje kreatywne rozwiązanie dystansu społecznego w miesiącach zimowych

Pub proponuje kreatywne rozwiązanie dystansu społecznego w miesiącach zimowych

647
0

Jeden z pubów w Hampshire wpadł na nieszablonowy pomysł, jak radzić sobie z zasadami dystansu społecznego w miesiącach zimowych.

Ze względu na restrykcje związane z Covid, latem wiele pubów zaczęło proponować więcej usług na zewnątrz, aby klienci mogli zachować dystans. Ponieważ pogoda robi się chłodniejsza, nie jest to już tak atrakcyjne dla gości.

Teraz właściciel pubu The Lapstone w Horton Heath, Russ Kitching, został zmuszony do kreatywnego rozwiązania. Wniosek o zmianę licencji został złożony do rady gminy Eastleigh, w celu uwzględnienia kopuł, będących odpowiedzią na dystans społeczny podczas mroźnej zimy.

Kopuły pochodzą z firmy w Polsce i są rozstawione po całym ogrodzie firmy. Znajdują się na podgrzewanym tarasie, aby zapewnić klientom ciepło i obejmują stoły, krzesła i głośnik bluetooth w środku.

Właściciel lokalu powiedział: „Mamy ograniczoną liczbę miejsc wewnątrz i musieliśmy szukać kreatywnych sposobów, aby uczynić nasz biznes opłacalnym. Jeśli Lapstone ma przetrwać, musieliśmy mieć jakiś pomysł na pozostałą części działki. Kopuły są całoroczne i mogą służyć do warsztatów, spotkań, kolacji, wieczorów panieńskich.”

PoprzedniOstrzega się mieszkańców, aby zamykali szopy i garaże po serii włamań
NastępnyNowy Aldi ma zostać otwarty jeszcze w tym miesiącu w Southampton