Start Polecane Pub Four Horseshoes z nagrodą Travellers’ Choice

Pub Four Horseshoes z nagrodą Travellers’ Choice

497
0

Pub w pobliżu Southampton znalazł się wśród dziesięciu najlepszych restauracji na świecie.

The Four Horseshoes jest „zachwycony”, że zdobył nagrodę Travellers’ Choice przyznawaną przez serwis z recenzjami — Tripadvisor.

To już drugi rok kiedy pub zdobywa nagrodę.

Restauracja po remoncie w 2019 roku, reklamuje się jako restauracja, która stawia na lokalne, sezonowe i świeże produkty.

 Lokal może pochwalić się 4,5 gwiazdkami na TripAdvisor (na pięć możliwych gwiazdek) na podstawie 181 otrzymanych recenzji.

Niedawny użytkownik, o niku susansO9958CR, napisał : „To nasz pierwszy raz po  powrocie, odkąd Four Horseshoes przeszły remont i byliśmy pod wrażeniem odnowionej jadalni, która jest przestronna, jasna i tradycyjna. Niedzielny lunch był bardzo dobrze zaserwowany- na osobnych naczyniach dla warzyw, które były sezonowe.  Polecam Pork Belly, który był ugotowany perfekcyjnie! Wspaniałe popołudnie z dobrym jedzeniem i winem, Gorąco polecam i na pewno tu wrócimy.”

Przyznawanie nagród Travellers’ Choice rozpoczęło się w 2002 roku i jest  obecnie „najwyższym wyróżnieniem”, jakie może przyznać TripAdvisor.

Nagrody są oparte na milionach recenzji i opinii podróżników z całego świata.

Rekomendowane są „najlepsze” miejsca pod względem obsługi, jakości, zadowolenia klientów i nie tylko.

Położony pomiędzy Southampton i Romsey, pub i restauracja Four Horseshoes znajduje się tuż przy starej, działającej kuźni.

PoprzedniBrexit: Brytyjczycy będą płacić za wyjazd do Unii Europejskiej
NastępnyPosypią się grzywny w wysokości 1000 funtów za nieważny MOT?