Start Polecane „Przestępczość stała się absurdalna” – przedsiębiorcy i mieszkańcy Shirley żądają działania

„Przestępczość stała się absurdalna” – przedsiębiorcy i mieszkańcy Shirley żądają działania

1774
0

Rozgniewani mieszkańcy i przedsiębiorcy z Shirley narzekają, że „niedostatecznie finansowana” policja nie radzi sobie z przestępczością, która w ostatnim czasie znacznie wzrosła w dzielnicy.

Ponad 800 mieszkańców i 100 właścicieli firm z Shirley podpisało petycję wzywającą Alana Whiteheada, posła do parlamentu do podniesienia tej kwestii w Izbie Gmin. Handlowcy i mieszkańcy mówią o „strasznym” antyspołecznym zachowaniu na Shirley High Street.

W październiku policja Hampshire wydała dwudniowy rozkaz rozproszenia po tym, jak 87 przypadków zachowań antyspołecznych zgłoszono policji w ciągu ostatnich pięciu miesięcy.Petycję, która została utworzona przez grupę Shirley Be Proud, otrzyma radny Dave Shields, który reprezentuje oddział Freemantle, a także komisarz policji i zbrodni Michael Lane.

Radny Shields powiedział: „Jestem pod ogromnym wrażeniem.Prawie 1000 podpisów od lokalnych firm Shirley Freemantle i mieszkańców, wzywających Alana Whiteheada, posła do parlamentu, aby wyraził swoje głębokie niezadowolenie z powodu tego, że obecny rząd przeznaczył za małe środki na dofinansowanie naszej policji.”

PoprzedniRyzyko wystąpienia chlamydii u psów, które miały kontakt z ptasią kupą
NastępnyFestiwal jedzenia indyjskiego powraca do Chandlers Ford