Start Polecane Przegapiła zjazd, więc pojechała 300 mil dalej

Przegapiła zjazd, więc pojechała 300 mil dalej

1729
0

83-latka miała jechać do szpitala oddalanego o 6 mil od jej domu, jednak przegapiła zjazd i jechała tak długo, dopóki nie skończyła się jej benzyna. 

83-letnia Valerie Johnson miała jechać do szpitala oddalonego o 6 mil od jej domu. Podróż miała zająć jej około 10 minut. Jednak prawdopodobnie z powodu trwających robót drogowych kobieta przegapiła zjazd i pojechała dalej. Jadąc nieprzerwanie przez osiem godzin dojechała do oddalonej o 300 mil Szkocji. Samochód zatrzymał się dopiero, gdy zabrakło w nim benzyny – informuje Mirror.

83-latka dotarła do Larkhall około północy i to właśnie tam z braku paliwa musiała się zatrzymać. Na szczęście kobietę zauważyło małżeństwo z pobliskiego domu, które zaoferowało jej pomoc i wezwało córkę kobiety. Wcześniej zniknięciem Johnson zainteresował się jej sąsiad, który również poinformował córkę 83-latki, że samochodu jej matki nie ma od kilku godzin pod domem. Zaniepokojona rodzina wezwała policję, która szybko ustaliła, że samochód Valerie Johnson został zarejestrowany przez kamerę około godz. 23 w okolicach Preston.

– Powiedziałam policji, że to na pewno nie była moja mama, bo ona nienawidzi prowadzić samochodu. Zwykle nie pokonuje większych dystansów niż trzy mile – powiedziała 43-letnia córka kobiety.

Na szczęście kobiecie nic się nie stało, była jedynie zszkowana, że dojchała tak daleko.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniNew Forest jednym z najczęściej fotografowanych miejsc w Wielkiej Brytanii
NastępnyPolicja „marnuje” milion godzin rocznie na walkę z marihuaną