Start Polecane Przebudowa parkingu, aby council mógł zarabiać ponad 10 tys. funtów rocznie

Przebudowa parkingu, aby council mógł zarabiać ponad 10 tys. funtów rocznie

702
0

Nowy program może powstrzymać osoby dojeżdżające do pracy od parkowania w publicznym skateparku, a jednocześnie wzbogacić radę w Hampshire o ponad 10 000 funtów rocznie.

Freespace Skate Park został opisany jako cenna przestrzeń dla nastolatków z Chandler’s Ford. Jednak parking jest „intensywnie wykorzystywany” przez osoby dojeżdżające do pracy i lokalne firmy, uniemożliwiając dostęp dla użytkowników parku.

Fundusz w wysokości 35 tys. funtów na przebudowę parkingu mógłby powstrzymać ludzi przed wykorzystywaniem tej przestrzeni do parkowania. Pomysłodawcy mają nadzieję, że poprawi to dostęp dla użytkowników rekreacyjnych, łyżwiarzy i rowerzystów BMX.

Rada Gminy Eastleigh planuje rozbudowę parkingu, tworząc osiem nowych miejsc i przekształcając dwie z istniejących przestrzeni w zatoki dla niepełnosprawnych. Według władz generowałoby to ponad 10 000 funtów rocznie.

Następnie pieniądze zostaną ponownie zainwestowane, aby ulepszyć skatepark i jego bieżącą konserwację.Te dodatkowe przestrzenie byłyby również dostępne do użytku w czasie wieczorów i weekendów.

PoprzedniPiętnastolatek aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa
Następny400. rocznica podróży Mayflower do Ameryki uświetniona ważnym wydarzeniem