Start Polecane Przebudowa jednego z parków w Southampton

Przebudowa jednego z parków w Southampton

658
0

Park Freemantle Lake, który jest obecnie przebudowywany, został częściowo otwarty w miniony weekend.

Przyjaciele Freemantle Lake Park we Freemantle współpracowali z radnymi okręgowymi w ciągu ostatnich dwóch lat, aby wspólnie z radą opracować plany i pomysły dotyczące ulepszenia parku. W sobotę zespół dokonał znacznego kroku naprzód, gdy pierwsza faza rozwoju została ukończona i otwarto jedną z części parku.

Charlotte Nduput, członkini komitetu Friends of Freemantle Lake Park, wyjaśniła, że ​​park jest często podmokły, co uniemożliwia grę na większości terenów. W pierwszej fazie rozwoju zainstalowano nowe ścieżki łączące istniejące urządzenia do zabawy.

Grupa, złożona z wielu lokalnych wolontariuszy, którzy poświęcają swój wolny czas, aby pomóc w ulepszeniu parku, powiedziała, że ​​byli „podekscytowani” zakończeniem tego etapu rozwoju i otwarciem części parku dla mieszkańców. Nduput powiedziała: „To niesamowite, że ta faza projektu ożywa, to naprawdę pomogło nam zmotywować nas do zebrania funduszy potrzebnych na nowy sprzęt do gry”.

Park został otwarty o godz. 14.00 w sobotę przez radnego Steve’a Leggetta. Zespół wolontariuszy zorganizował również szereg wydarzeń, aby zachęcić więcej osób do korzystania z przestrzeni.

Aby ukończyć kolejną fazę rozwoju parku rozrywki, zespół przyjaciół dąży do zebrania 10 000 funtów na dwa dodatkowe elementy wyposażenia. Informacje na temat wsparcia projektu można znaleźć na stronie Friends of Freemantle Lake Park na Facebooku.

PoprzedniKoronawirus: najwięcej palaczy zrezygnowało z nałogu od dekady
NastępnyNiepewność na lotnisku w Southampton. Miejsca pracy zagrożone