Start Polecane Protest przeciwko polityce Donalda Trumpa w Southampton

Protest przeciwko polityce Donalda Trumpa w Southampton

857
0

Protest przeciwko polityce prezydenta USA Donalda Trumpa odbędzie się w Southampton w przyszłym miesiącu. Wydarzenie w Southampton’s Bargate jest organizowane przed wizytą prezydenta Trumpa w kraju 13 lipca.

Wiadomość o proteście pojawia się, gdy prezydent Stanów Zjednoczonych odbył swoją historyczną podróż  na szczyt z Kim Dzong-Un w celu zakończenia dziesięcioleci wrogości między dwoma narodami – i w celu przekonania lidera do denuklearyzacji.

Teraz prezydent Stanów Zjednoczonych ogłosił w mediach społecznościowych, że “nie ma już zagrożenia nuklearnego ze strony Korei Północnej” i że “wszyscy mogą czuć się znacznie bezpieczniej niż w dniu, w którym obejmowałem urząd”.

Demonstracja w Southampton została zorganizowana przez związek zawodowy Unite, który koordynuje szereg wydarzeń przed pierwszą oficjalną wizytą prezydenta Trumpa w Wielkiej Brytanii. Rzecznik organizacji podkreślił, że demonstracja została zorganizowana przeciwko Trumpizmowi – nie samemu człowiekowi, ale przeciwko jego polityce. Jego polityka jest rasistowska, islamofobiczna i seksistowska – i atakuje prawa pracowników.

PoprzedniW przyszłym miesiącu rozpoczną się prace nad renowacją God’s House Tower
NastępnyWspółpraca szkół w Hampshire w programie antynarkotykowym