Start Polecane Prośby do Rady Miasta, aby znieść opłaty parkingowe w Southampton

Prośby do Rady Miasta, aby znieść opłaty parkingowe w Southampton

705
0

Szefowie Rady Miasta Southampton zostali poproszeni o zniesienie opłat parkingowych w mieście do przyszłego roku.

Konserwatywni radni poprosili wodzów obywatelskich o zawieszenie wszystkich opłat parkingowych w mieście do stycznia 2021 r., aby wesprzeć lokalne firmy. W swoim wystąpieniu radny David Fuller powiedział, że pomoże to również chronić miejsca pracy i zmniejszyć obciążenie finansowe mieszkańców.

Fuller powiedział: „Musimy zrobić więcej, aby chronić firmy w Southampton. Zawieszając te opłaty, usuniemy barierę. Usuwając ją, będziemy zachęcać mieszkańców to wydawania więcej pieniędzy w naszym mieście. Rada musi to zrobić, aby zachęcić mieszkańców do powrotu do centrum miasta, ponieważ bez tego wsparcia wiele lokalnych firm będzie musiało się zamknąć. Usunięcie jak największej liczby przeszkód powinno być priorytetem rady.”

Jednak członkowie gabinetu twierdzą, że zniesienie opłat parkingowych spowoduje utratę dochodów w wysokości 4 milionów funtów. Powiedział, że propozycje przyniosą efekt przeciwny do zamierzonego przez Radę w planie naprawy ekologicznego transportu. Zniesienie opłat parkingowych zachęciłoby więcej osób do poruszania się po centrum samochodem.
Rada twierdzi, że nadal wspiera przedsiębiorstwa poprzez szereg środków, w tym dotacje.

PoprzedniMężczyzna walczy o życie po próbie morderstwa w parku w Southampton
NastępnyPolicja w Southampton otrzymała uprawnienia do walki z przemocą po incydencie w parku