Start Southampton Program walki z otyłością u dzieci uruchomiony w Hampshire

Program walki z otyłością u dzieci uruchomiony w Hampshire

277
0

Uruchomiono nowy program pomocy w walce z otyłością u dzieci z Hampshire.

ActiveMe 360 ​​z siedzibą w Fair Oak to przedsiębiorstwo społeczne, którego misją jest zmiana życia poprzez poprawę zdrowia i samopoczucia przy użyciu siły aktywności fizycznej, sportu i edukacji.

Szkolny dostawca sportu i WF wznowił swój projekt „Operacja Active Hampshire”. W ramach tego finansowanego projektu firma zainwestuje ponad 10 000 godzin zajęć wychowania fizycznego i zajęć sportowych do 2025 r., angażując ponad 25 000 dzieci.

Projekt jest odpowiedzią na wpływ, jaki COVID-19 wywarł na dobrostan dzieci w Hampshire, w ramach projektu zainwestowano już 1487 godzin w 14 szkołach.

Projekt ma na celu wspieranie szkół podstawowych w poprawie samopoczucia fizycznego, psychicznego i społecznego ich dzieci, zapewnienie wysokiej jakości krajowego programu nauczania WF i sportu w szkole, wspieranie strategii szkolnych pod hasłem „WF, sport szkolny i aktywność fizyczna” oraz „Zdrowie i dobre samopoczucie” oraz zapewnić skuteczne i wydajne rozwiązanie PPA, aby wspierać nauczycieli w ich misji nadrabiania zaległości w edukacji.

Projekt jest otwarty dla wszystkich szkół podstawowych w Hampshire, które mogą złożyć wniosek wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy na stronie ActiveMe 360.

PoprzedniNoszenie maseczek w pomieszczeniach jest obowiązkowe, ale święta mają odbyć się bez zakłóceń
NastępnyWszystkie osoby w wieku 18 lat i starsze mogą przyjąć szczepionkę przypominającą Covid