Start Wiadomości Program Kids Eat Free powraca do kawiarni Tesco jeszcze przez tydzień

Program Kids Eat Free powraca do kawiarni Tesco jeszcze przez tydzień

188
0

Tesco ogłosiło, że przywróci popularny program Kids Eat Free w swoich 312 kawiarniach w Wielkiej Brytanii.

Program działa od drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia i potrwa do 6 stycznia 2023 r.

Jak zdobyć darmowy posiłek dla dzieci w kawiarniach Tesco?

Kawiarnie Tesco będą oferować jeden darmowy gorący posiłek dla dzieci, śniadanie dla dzieci lub ofertę dla dzieci Pick 'n’ Mix do każdego produktu kupionego przez osobę dorosłą już od 60 pensów za okazaniem karty Clubcard przy kasie.

Popularne pozycje w menu dla dzieci to fasola lub awokado na grzance, paluszki rybne, pieczone goujony z kurczaka lub kanapka.

Kids Eat Free to część działań Tesco, które pomagają klientom zaoszczędzić pieniądze w okresie świątecznym i pomagają rodzinom zapewnić dzieciom zbilansowany posiłek.

Jason Tarry, dyrektor generalny Tesco w Wielkiej Brytanii, powiedział: „Cieszymy się, że możemy przywrócić naszą inicjatywę Kids Eat Free w Tesco Cafés, oferując dodatkowe wsparcie podczas świąt Bożego Narodzenia. Chcemy pomóc rodzicom i opiekunom w zapewnieniu dzieciom posiłku – oszczędzając im trochę pieniędzy w czasie, gdy budżety są bardziej napięte niż kiedykolwiek. Dzieci mogą otrzymać zbilansowany posiłek i miejmy nadzieję, że również wczują się w świąteczny nastrój”.

PoprzedniBanki żywności „zalane” świątecznymi darowiznami
NastępnyItchen Bridge: Rada Miasta Southampton zarobiła 2 miliony funtów w 2022 roku