Start Southampton Prawie 50 kierowców przyłapanych na przekroczeniu prędkości na drodze w New Forest

Prawie 50 kierowców przyłapanych na przekroczeniu prędkości na drodze w New Forest

408
0

Prawie 50 kierowców zostało przyłapanych na przekraczaniu prędkości w jednej z najgorszych części New Forest w związku z wypadkami ze zwierzętami.

Policja ujawniła wyniki ostatnich kontroli prędkości przeprowadzonych w rejonie Roger Penny Way, miejscu kolizji, w której zginęły cztery kucyki. O tej porze roku, kiedy wieczory są ciemniejsze, liczba wypadków z udziałem zwierząt swobodnie poruszających się wzrasta.

Rzecznik policji powiedział: „Policja w New Forest Heart rozpoczęła kampanię wraz z naszymi agencjami partnerskimi, próbując rozwiązać problem przekroczenia prędkości i śmierci zwierząt. Naszym pierwszym celem był Roger Penny Way i okolice.”

„Wykorzystaliśmy wyspecjalizowanych funkcjonariuszy z ręcznymi urządzeniami do pomiaru prędkości i furgonetką z kamerą policji Hampshire, aby poradzić sobie z nadmiernymi prędkościami – zarejestrowano 47 kierowców nieprzestrzegających ograniczenia”.

Rzecznik policji dodał: „Pracowaliśmy razem, aby zaangażować i edukować wszystkich kierowców, którzy zostali zatrzymani.”

„Tak ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego w Puszczy obowiązują ograniczenia prędkości, a praca edukacyjna prowadzona przez naszych partnerów jest zarówno niezbędna, jak i ratująca życie.

„Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym kierowcom, których nie musieliśmy zatrzymywać i rozmawiać, ponieważ trzymali się ograniczenia prędkości.”

PoprzedniBezpieczniejsze drogi w Southampton dzięki systemowi 20 mil na godzinę
NastępnyOtwarcie kawiarni Cockapoo w Southampton