Start Polecane Prawie 2 miliony funtów zainwestowane w sprzęt w szpitalu w Southampton

Prawie 2 miliony funtów zainwestowane w sprzęt w szpitalu w Southampton

540
0

W tym miesiącu zainwestowano prawie 2 miliony funtów w nowy sprzęt w szpitalu w Southampton.

Spire Hospital Southampton z siedzibą w Chalybeate Close wydał 1,8 miliona funtów na nowy skaner MRI, który pozwoli na szybsze i cichsze skanowanie. Nowy sprzęt zapewni lepszą rozdzielczość i wykrywanie nieprawidłowości, przyspieszając ogólny czas potrzebny na postawienie diagnozy klinicznej.

Fiona Taylor, dyrektor szpitala Spire Southampton Hospital, powiedziała: „Ta inwestycja ma miejsce w krytycznym momencie, gdy wszystkie szpitale Spire i jej pracownicy przygotowują się do wsparcia NHS w walce z COVID-19.”

„Ten MRI skaner pomoże nam w szybszym i dokładniejszym diagnozowaniu pacjentów z innymi nagłymi schorzeniami wymagającymi zbadania lub leczenia. Gdy szpital wróci do „normalności”, skaner będzie dostępny dla pacjentów, którzy będą mogli dokonać rezerwacji „jednorazowo”, aby mogli szybko otrzymać skan przed leczeniem przez nas lub powrotem do NHS”.

Spire Healthcare jest wiodącą niezależną grupą szpitali w Wielkiej Brytanii, posiadającą 39 prywatnych szpitali i osiem klinik w Anglii, Walii i Szkocji.

PoprzedniAmbasada RP zachęca Polaków do rejestracji udziału w majowych wyborach prezydenckich
NastępnyMężczyzna skazany na więzienie po napaści na lekarza w Southampton