Start Polecane Popularny festiwal w Southampton odwołany z powodu ataków w Manchesterze i Londynie

Popularny festiwal w Southampton odwołany z powodu ataków w Manchesterze i Londynie

1044
0

Długo wyczekiwany FestivALL w Southampton został odwołany. Impreza miała przyciągnąć blisko 10 tys. osób. Organizatorzy poinformowali, że sprzedano za mało biletów.

Popularny jednodniowy festiwal w Mayflower Park miał się odbyć 29 lipca. Impreza miała być przeznaczona dla wszystkich bez względu na wiek oraz zgromadzić wielu artystów.

Organizatorzy festiwalu wydali oświadczenie, w którym informują, że z głębokim żalem muszą odwołać festiwal. Powodem tego są niewątpliwie wydarzenia z ostatnich 6 tygodni. Ataki terrorystyczne w Londynie i Manchesterze wpłynęły niekorzystnie na sprzedaż biletów i cały przemysł rozrywkowy odczuł ten wpływ.

Organizatorzy podali również inne prywatne przyczyny odwołania imprezy: „ W zeszłym tygodniu jeden z dyrektorów festiwalu padł ofiarą poważnego przestępstwa, które z przyczyn prawnych nie może być ujawnione. Wynikiem tego były znaczne straty finansowe, z czego wiele stanowiło fundusze na FestivALL.” Wobec tych wydarzeń i małej sorzedaży biletów organizatorzy poinformowali, że nie mieli innego wyjścia jak tylko odwołać imprezę.

Podano również, że ci, którzy zakupili wcześniej bilety na festiwal otrzymają pełny zwrot pieniędzy.

PoprzedniPaultons Park najlepszym parkiem rozrywki w Wielkiej Brytanii
NastępnyBrytyjczycy rezygnują z pracy z powodu stresu?