Start Polecane Popularny festiwal w Southampton odwołany z powodu ataków w Manchesterze i Londynie

Popularny festiwal w Southampton odwołany z powodu ataków w Manchesterze i Londynie

974
0

Długo wyczekiwany FestivALL w Southampton został odwołany. Impreza miała przyciągnąć blisko 10 tys. osób. Organizatorzy poinformowali, że sprzedano za mało biletów.

Popularny jednodniowy festiwal w Mayflower Park miał się odbyć 29 lipca. Impreza miała być przeznaczona dla wszystkich bez względu na wiek oraz zgromadzić wielu artystów.

Organizatorzy festiwalu wydali oświadczenie, w którym informują, że z głębokim żalem muszą odwołać festiwal. Powodem tego są niewątpliwie wydarzenia z ostatnich 6 tygodni. Ataki terrorystyczne w Londynie i Manchesterze wpłynęły niekorzystnie na sprzedaż biletów i cały przemysł rozrywkowy odczuł ten wpływ.

Organizatorzy podali również inne prywatne przyczyny odwołania imprezy: „ W zeszłym tygodniu jeden z dyrektorów festiwalu padł ofiarą poważnego przestępstwa, które z przyczyn prawnych nie może być ujawnione. Wynikiem tego były znaczne straty finansowe, z czego wiele stanowiło fundusze na FestivALL.” Wobec tych wydarzeń i małej sorzedaży biletów organizatorzy poinformowali, że nie mieli innego wyjścia jak tylko odwołać imprezę.

Podano również, że ci, którzy zakupili wcześniej bilety na festiwal otrzymają pełny zwrot pieniędzy.