Start Southampton Popularne punkty widokowe w Hampshire wykorzystywane do “doggingu”

Popularne punkty widokowe w Hampshire wykorzystywane do “doggingu”

477
0

Malownicze miejsca w Hampshire są odwiedzane przez „doggerów” – tak wynika ze stron internetowych reklamujących tego typu spotkania.

Niektóre z tych miejsc są dobrze znane z tego, że cieszą dużą popularnością podczas jednodniowych rodzinnych wycieczek, zaś w nocy…, szczególnie w weekendy, są wykorzystywane jako miejsce spotkań dla tych, którzy uczestniczą w „dogging-u”.

Aktywność ta jest opisana jako praktyka oglądania lub angażowania się w ekshibicjonistyczne czynności seksualne w miejscu publicznym.  Istnieje kilka stron internetowych dla dorosłych, na których ekshibicjoniści oceniają i recenzują miejsca oraz dokładnie wyjaśniają, gdzie się spotkać, aby uniknąć publicznego wykrycia.

Dogging, aktywność seksualna w miejscu publicznym lub obserwowanie, jak inni angażują się w czynności seksualne w miejscach publicznych, nie są zakazane na mocy specjalnych przepisów prawa w Wielkiej Brytanii, ale osoby, które zostaną złapane, mogą zostać oskarżone na mocy ustawy o przestępstwach seksualnych z 2003 r. o publiczną lubieżność i nieprzyzwoite obnażanie.

Witryna „swingingheaven.co.uk” opublikowała listę wszystkich miejsc w Hampshire, które polecili jej użytkownicy – miejsc których możesz chcieć unikać późnym wieczorem.

Wymienionych miejsca to: Southampton Common, Portsdown Hill, Shave Wood, Cadnam, Yateley Common/East Hampshire, Lime Pit/Basingstoke, Morgaston Woods/Basinsgtoke, Woodmill Car Park/Southampton, Acres Down/New Forest.

Dla przykładu: Southampton Common opisano jako miejsce które cieszy się popularnością, a użytkownicy wspominali o nim więcej niż raz. Jeden z użytkowników witryny polecił wtorkowy wieczór parom, które chcą wykorzystać cmentarz do „zabawy”.

Inny użytkownik napisał: „Dużo akcji w okolicznych krzakach i na trawnikach, dużo ruchu także w samochodach. Bardzo ciężka scena gejowska, ale też dużo doggerów. Każdej nocy, całą noc, ale weekendy są lepsze, nawet o trzeciej lub czwartej nad ranem po uruchomieniu klubów ”.

PoprzedniKolejna mutacja koronawirusa w Wielkiej Brytanii
NastępnyWielka Brytania: Jednodawkowa szczepionka Janssen przeciwko Covid zatwierdzona