Start Polecane Ponad 50 kierowców przyłapanych na przekroczeniu prędkości na „niebezpiecznej” trasie

Ponad 50 kierowców przyłapanych na przekroczeniu prędkości na „niebezpiecznej” trasie

673
0

Kierowcy kontynuują łamanie ograniczenia prędkości na drodze w New Forest, która jest uważana za jedną z najgorszych w okręgu ze względu na wypadki ze zwierzętami.

Policja ujawniła wynik swojej ostatniej próby rozwiązania problemu kierowców ignorujących ograniczenie prędkości 40 mil na godzinę na B3078 Roger Penny Way między Brook i Godshill.

Funkcjonariusze twierdzą, że 53 kierowców zostało przyłapanych na przekraczaniu prędkości na B3078 i pobliskiej B3079 przez Bramshaw. Jeden z kierowców jechał z prędkością 50 mil na godzinę, kiedy wyprzedził inny pojazd.

Roger Penny Way był miejscem kilku wypadków pod koniec zeszłego roku, w których zginęło więcej niż jedno zwierzę. Najgorszy wypadek wydarzył się w sylwestra, kiedy cztery kucyki należące do tej samej osoby zostały zabite przez Land Rover Discovery.

Kierowca przestrzegał ograniczenia prędkości i nie podjęto żadnych działań przeciwko niemu, ale kontrole prędkości przeprowadzone w ciągu ostatnich kilku miesięcy wykazały, że wielu innych kierowców łamie to ograniczenie.

Teraz funkcjonariusze zaangażowani w operację Mountie opublikowali wyniki ostatnich kontroli. Publikując w mediach społecznościowych Policjanci z New Forest Heart powiedzieli, że do policji dołączyli przedstawiciele kilku innych organizacji, w tym Forestry England, National Park Authority i New Forest District Council.

Dodali: „Samochód z fotoradarem złapał 53 kierowców pędzących na Roger Penny Way i B3079 przez Bramshaw, w tym jednego kierowcę, który wyprzedzał z prędkością ponad 50 mil na godzinę.”

PoprzedniCovid: Wyzwalacz rzadkich skrzepów krwi po szczepieniu AstraZeneca znaleziony przez naukowców
NastępnyStatek wycieczkowy ma powrócić do Southampton na nadchodzący sezon letni