Start Polecane Ponad 30 nowych policjantów w Hampshire

Ponad 30 nowych policjantów w Hampshire

426
0

Ponad 30 funkcjonariuszy policji dołączyło do Hampshire w ramach rządowego programu do zwalczania przestępczości.

Dodatkowych 31 oficerów dołączyło do sił policyjnych w całym regionie. Jest to część planu zakładającego zwerbowanie 20000 dodatkowych oficerów w Anglii do 2023 roku. W sumie do sił dołączy 156 nowych jednostek policji, a przydział środków na pierwszą fazę inicjatywy został potwierdzony.

Od początku kampanii rekrutacyjnej do sił policyjnych w całej Anglii i Walii dołączyło łącznie 4336 dodatkowych funkcjonariuszy. Poseł Suella Braverman z Fareham powitała nowych funkcjonariuszy w ramach nieustającej walki jaką prowadziła aby zwiększyć liczbę oficerów stacjonujących w Fareham. Powiedziała, że ​​zdaje sobie sprawę z problemów z zachowaniami antyspołecznymi z gangami młodzieży gromadzącej się późno w nocy, a także z przestępstwami związanymi z narkotykami.

„Wprowadzenie większej liczby policjantów na nasze ulice jest jednym z priorytetów, dlatego cieszę się, że Hampshire zostało do tej pory uzupełnione o 31 dodatkowych funkcjonariuszy.” „Każdy z tych nowych oficerów przyczyni się poprawy bieżącej sytuacji, pomagając w ograniczaniu przestępczości i zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom – i jestem pewna, że wielu innych pójdzie w ich ślady, ponieważ rząd będzie nadal wypełniał swoją obietnicę, że w ciągu najbliższych trzech lat zwerbuje jeszcze 20 000 osób.”

PoprzedniBoots Opticians na Shirley w Southampton wśród 48 sklepów do zamknięcia
NastępnyWzrost przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci w Hampshire