Start Polecane Ponad 20 000 nowych miejsc pracy w związku z odsłonięciem planów transportowych

Ponad 20 000 nowych miejsc pracy w związku z odsłonięciem planów transportowych

674
0

Ogłoszono plany przekształcenia transportu w Hampshire i Southampton w ramach ruchu, który stworzyłby ponad 20 000 miejsc pracy.

Szybsze pociągi między Southampton a Londynem, „rzeczywiste” zamrożenie taryf kolejowych, tańsze taryfy poza szczytem, ​​lepsza infrastruktura piesza i rowerowa oraz niższe ograniczenia prędkości to jedne ze środków, które zobaczymy w ciągu następnych 30 lat w ramach programu, który zmieni sposób, w jaki ludzie podróżują przez Hampshire.

Szefowie miast twierdzą, że strategia zwiększyłaby produktywność na południowym wschodzie z 183 miliardów funtów do 450 do 500 miliardów funtów, tworząc nowe miejsca pracy.

Lepszy publiczny dostęp do portu w Southampton, węzły transportowe obejmujące parkowanie i jazdę, lepsza łączność z lotniskiem Gatwick z Hampshire, tramwaje i więcej autobusów na obszarach wiejskich to także działania, które możemy zobaczyć w ciągu najbliższych 30 lat.

Nowe środki zostały ujawnione w projekcie przygotowanym przez Transport for the South East (TfSE), partnerstwo między lokalnymi władzami, liderami biznesu i organizacjami transportowymi na Południowym Wschodzie.

PoprzedniPlany budowy nowego placu zabaw w popularnym parku miejskim
NastępnyMężczyzna z Hampshire ozdobił samochód świątecznymi lampkami