Start Polecane Ponad 1,3 miliona funtów na zwiększenie możliwości praktyk zawodowych na terenie Solent

Ponad 1,3 miliona funtów na zwiększenie możliwości praktyk zawodowych na terenie Solent

298
0

Udostępniono ponad 1,3 miliona funtów finansowania, aby zwiększyć możliwości odbycia praktyk zawodowych w całym Solent.

Łączna kwota finansowania w wysokości 1 375 000 funtów została udostępniona małym firmom w celu zwiększenia aktywności przy przyuczaniu do zawodu po złożeniu nowego zobowiązania przez spółdzielnię regionalną. Southern Co-op to najnowsza organizacja wspierająca inicjatywę „Transfer to Transform” prowadzoną przez Solent Apprenticeship Hub.

Program zachęca dużych pracodawców do przeznaczenia niewykorzystanych środków na pokrycie kosztów przygotowania zawodowego dla mniejszych przedsiębiorstw.

Southern Co-op stał się ósmym co do wielkości podmiotem wspierającym program, zobowiązując się do przekazania 50 000 funtów na tę inicjatywę, dołączając do takich pracodawców, jak B&Q, Utilita, Exxon Mobil i Coopervision.

Linda Masterman, menedżer ds. Różnorodności i integracji w Southern Co-op, powiedziała: „To naprawdę ważne, abyśmy wszyscy zjednoczyli się, aby wspierać się nawzajem, gdy wychodzimy ze skutków pandemii.

„Dwa lata, odkąd zaczęliśmy oferować praktyki, ponad 80 naszych kolegów skorzystało z okazji, więc jest to świetna inicjatywa, która umożliwia mniejszym firmom oferowanie podobnych korzyści swoim własnym pracownikom”.

PoprzedniNowa siłownia zostanie otwarta w Southampton tego lata
NastępnyHombase planuje umieścić swoje mini centra ogrodnicze w sklepach Next