Start Polecane Ponad 10 worków śmieci znalezionych w pobliżu mostu Southampton w ciągu jednego...

Ponad 10 worków śmieci znalezionych w pobliżu mostu Southampton w ciągu jednego dnia

688
0

W ciągu jednego dnia grupa ochotników znalazła na ulicach w pobliżu mostu Southampton ponad dziesięć worków śmieci.

Śmieci zostały zebrane przez Woolston Wombles, grupę utworzoną przez małżeństwo Grahama i Lisę Andrew w celu utrzymania porządku wokół mostu Itchen Bridge.

Większość śmieci zbieranych podczas każdej zbiórki to przedmioty nadające się do recyklingu, takie jak puszki i plastikowe butelki. Jednak grupa czasami znajdowała góry śmieci gromadzące się tuż obok pojemników na śmieci.

Radny Eamonn Keogh, który pomagał grupie, powiedział: „Zachęcam każdego, kto przechodzi przez Most Itchen, aby odpowiednio pozbył się swoich śmieci i byłoby wspaniale, gdyby fani Southampton mogli zrobić wszystko, aby pomóc by miasto było wolne od śmieci. Zbieranie śmieci jest dużym wyzwaniem dla rady i jej mieszkańców, ale zmniejszenie ilości śmieci jest dobre dla wyglądu miasta i naszego środowiska.”

Grupa Woolston Wombles powstała w zeszłym roku i jak dotąd otrzymała wsparcie od 42 wolontariuszy zbierających śmieci. Spotykają się oni w drugą niedzielę każdego miesiąca, a także starają się posprzątać teren wokół pojemników na śmieci na parkingu Oak Bank.

PoprzedniMagazyn Which wybrał najtańszy supermarket 2019 roku
NastępnyPiętnastolatek aresztowany pod zarzutem usiłowania zabójstwa