Start Polecane Pomoc dla organizacji charytatywnych w Hampshire

Pomoc dla organizacji charytatywnych w Hampshire

269
0

Prawie trzy czwarte mieszkańców Hampshire zamierza w te Święta Bożego Narodzenia przekazać darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej w pobliżu ich domu.

Dane opublikowane w ramach kampanii 12 Days of Giving firmy Ecclesiastical Insurance pokazują, że 4669 osób w hrabstwie zgłosiło do tej pory lokalną organizację charytatywną, w ramach inicjatywy przekazania darowizny w wysokości 1000 funtów.

W sumie 70 procent ludzi powiedziało, że przekaże darowizny na cele charytatywne w te Święta Bożego Narodzenia ze względu na obecny klimat, a łącznie 84 procent uważa, że ​​wspieranie pracy lokalnych organizacji charytatywnych jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

W ramach 12 Days of Giving 120 różnych organizacji charytatywnych otrzyma wczesny prezent świąteczny w postaci darowizny w wysokości 1000 funtów. Członkowie społeczeństwa proszeni są o wyznaczenie organizacji charytatywnej bliskiej ich sercu, aby ta otrzymała świąteczną pomoc finansową.

Nominacje są otwarte do 21 grudnia i możesz głosować na swoją ulubioną organizację charytatywną na stronie www.movementforgood.com/12days.

PoprzedniStrażnicy Covid na ulicach Southampton i New Forest
Następny50 miejsc pracy w domach opieki