Start Southampton Polski muzyczny weekend Bournemouth-Poole!

Polski muzyczny weekend Bournemouth-Poole!

2582
0

LM EVENTS wraz z BMOUTH.PL zapraszają na POLSKI MUZYCZNY WEEKEND – to nie lada gratka dla Polonii w naszej okolicy!!! W dniach 18-19 września odbędą się imprezy o odmiennej tematyce każdego dnia!

POLSKI HIP-HOPOWY PIĄTEK w Bournemouth przebiegał będzie oczywiście w rytmach hip-hopu i właśnie do miłośników tej muzyki będzie głównie skierowany, ale nie tylko! Wszyscy zebrani w klubie Sugar&Spice w samym sercu Boscombe i lubiący taneczne rytmy mogą liczyć na dużą porcję doskonałych brzmień. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie bez wątpienia koncert gwiazdy z Polski – DONGURALESKO!!!

POLSKA ROCKOWA SOBOTA w Poole, która odbędzie się w klubie muzycznym MrKyps to natomiast duża dawka ambitnego polskiego rocka. Ponad cztery godziny rockowej muzyki na żywo w tym koncert gwiazdy wieczoru, obchodzącego XV-lecie swojej twórczości zespołu KONIEC ŚWIATA!!!

 

POLSKI HIP-HOPOWY PIĄTEK z DonGURALesko w Bournemouth!

18 września drzwi dolnej, klubowej sali lokalu Sugar&Spice otworzą się o 20:30. Około godziny 21:00 rozpoczną się koncerty, podczas których wystąpią MAESTRO z Londynu i BUJKO z Coventry, a następnie przyjdzie czas na gwiazdy wieczoru z Polski DJ KOSTKA i oczywiście DonGURALesko!!!

Czeka nas ponad 3 godziny doskonałej muzyki na żywo, a następnie świetna zabawa na afterparty z DJ RESPO do godziny 2:00!

DonGURALesko a właściwie Piotr Górny to artysta, który jest obecny na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku i jest członkiem takich grup muzycznych jak Killaz Group, Super Grupa, K.A.S.T.A., PDG Kartel oraz GTW. Mający na swoim koncie siedem autorskich albumów, niezliczoną ilość koncertów w klubach i na festiwalach zarówno w Polsce, jak i za granicą jest z pewnością jedną z ikon polskiego hip-hopu.

BILETY w cenie £19 dostępne w polskich sklepach. W drzwiach £25.

Dla osób spoza Bournemouth bilety dostępne również pod nr tel. 075 3526 8050

UWAGA! Niestety ze względu na niewielką pojemność lokalu liczba miejsc ograniczona.

Adres:  Sugar&Spice, 560 Christchurch Road, Boscombe, Bournemouth, Dorset BH1 4BH

POLSKA ROCKOWA SOBOTA z zespołem KONIEC ŚWIATA w Poole!

POLSKA ROCKOWA SOBOTA (19 września) w klubie MrKyps w POOLE to wielka uczta dla miłośników rockowych brzmień. Na scenie usłyszymy Slapfish z Bristolu, Space Cookies spod Londynu, oraz gwiazdę wieczoru z Polski –KONIEC ŚWIATA! W sumie czeka nas ponad cztery godziny wyśmienitej i ambitnej polskiej muzyki rockowej na żywo!

KONIEC ŚWIATA obchodzący właśnie w tym roku XV-lecie swojej twórczości to przedstawiciel tzw. rocka alternatywnego w połączeniu z punkowym brzmieniem, elementami ska oraz folku z charakterystycznymi dźwiękami trąbki. Zespół słynie z doskonałej umiejętności operowania słowem i celnym przekazem w swych ambitnych lirycznych teksach. Właśnie dzięki trudnym tematom poruszanym w ich utworach, jednocześnie granych z melodyjną lekkością grupa zjednała sobie sympatię  szerokiej rzeszy fanów.

Zespół przez 15 lat swojej działalności wydał sześć płyt i zagrał w sumie około ośmiuset koncertów w Polsce i za granicą. KONIEC ŚWIATA wielokrotnie występował na największych polskich festiwalach tj. Przystanek Woodstock, Jarocin czy Seven Festiwal oraz na niezliczonych studenckich Juwenaliach, a także głównych koncertach WOŚP.

Ich koncerty emanują niesamowicie pozytywną energią przez utwory, które z jednej strony skłaniają do refleksji, a z drugiej pozwalają być gdzieś ponad wszystkim, porywając swą melodyjnością Wykrzyczane charakterystycznym głosem wokalisty Jacka Stęszewskiego, łapiące wprost za duszę teksty protest songów, wyśpiewane melodyjne ballady oraz skoczne punkowe brzmienia gwarantują doskonałą zabawę z dużą dawką niebanalnej, trafiającej w sedno liryki.

Cos dla wszystkich lubiących energiczne, pozytywne i porywające granie w niepozwalającym na bycie obojętnym, wyjątkowym klimacie!

Slapfish to polska grupa tworząca od czterech lat w UK, a dokładniej w Bristolu. Ich muzyka to mieszanka ska, punku i rocka z domieszką nuty folkowej, którą podkreśla akordeon. Ta prawdziwa mieszanka styli muzycznych sprowadza się jednak do wspólnej płaszczyzny, jaką jest muzyka punkowa, której ideologia przejawia się również w tekstach ich utworów.

Space Cookies to polski zespół grający mocniejsze punkowe brzmienia w połączeniu z melodyjnym reggae. Chociaż jak sami przyznają grupa nieustannie ewoluuje, wciąż eksperymentując z  nowymi gatunkami. Grają od kilku lat, głównie na scenach Londynu i w hrabstwie Kent, skąd pochodzą.

Bilety dostępne w polskich sklepach oraz online na stronie klubu MrKyps.

Bilety w cenie £19 w przedsprzedaży, natomiast w dniu koncertu £25. Otwarcie drzwi nastąpi o 18:30.    

Szczegóły na www.bmouth.pl

Adres klubu:

Mr Kyps 8a Parr Street Lower Parkstone Poole, BH14 0JY            

Bezpośredni dojazd z Bournemouth i Boscombe autobusami m1 i m2 co 5-10 minut

PoprzedniCzy tym razem występ Red Arrows dojdzie do skutku? Zespół podejmie czwartą próbę lotu nad Southampton już w tym miesiącu
NastępnyPociąg uderzył w kobietę na stacji kolejowej w Southampton