Start Polecane Polka skazana za okradanie szpitala w Southampton

Polka skazana za okradanie szpitala w Southampton

1242
0

20-letnia Polka wyłudziła ponad 4 tysiące funtów od szpitala w Southampton, podrabiając podpis swojego managera na karcie ewidencji czasu pracy.

20-letnia Aneta D. była zatrudniona w szpitalu przez agencję pracy od 2015 roku. Kobieta regularnie dopisywała na swojej karcie ewidencji czasu godziny, których nie przepracowała. Następnie podrabiała podpis managera i wysyłała kartę do agencji. W sumie kobieta dopisała sobie 236 dodatkowych godzin. Polka została oskarżona o wyłudzenie od szpitala 4200 funtów, jednak przyznała się do kradzieży połowy tej kwoty – 2500 funtów. Do oszustwa doszło pomiędzy czerwcem a listopadem 2016 roku – informuje Daily Echo.

Adwokat 20-latki tłumaczył w sądzie, że do kradzieży zmusiła ją ciężka sytuacja materialna. Dodał też, że kobieta „zrozumiała swój błąd i żałuje popełnionych oszustw”.

Sąd wymierzył Polce karę 12 miesięcy prac społecznych oraz wpłaty 2434 funtów na konto szpitala. Ze względu na trudną sytuację materialną kobiety, która jest matką 3-letniego oraz 2-miesięcznego dziecka, sąd odstąpił od obciążenia jej kosztami procesowymi.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniChwile grozy na pokładzie samolotu Ryanair
NastępnyGang zaatakował ucznia jednej ze szkół w Hampshire