Start Wiadomości Polka powiedziała, jak czuje się po Brexicie. Została wybuczana

Polka powiedziała, jak czuje się po Brexicie. Została wybuczana

846
0

Polka, która na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii zabrała głos w programie publicystycznym BBC i opowiedziała o tym, jak czuje się w Wielkiej Brytanii po Brexicie. Kobieta została wybuczana.

„Question Time” to program, w którym biorą udział ludzie reprezentujący różne poglądy na dany temat. W dyskusji uczestniczy także publiczność.

W jednym z odcinków poruszony został temat imigrantów na Wyspach. Jedno z pytań od publiczności zostało zadane przez mieszkającą od 23 lat w Wielkiej Brytanii Polkę, która powiedziała, że przed referendum w sprawie Brexitu nie czuła się nigdy dyskryminowana. Kiedy prowadzący program zapytał ją w jaki sposób czuje się obecnie dyskryminowana, kobieta odpowiedziała: „Czuję, że nie jestem już mile widziana przez 52 proc. głosujących”. W tym momencie z publiczności popłynęły głosy niezadowolenia. „Mogę tylko skończyć? Będziecie mogli komentować i buczeć za chwilę” zwróciła się do publiczności Polka.

„52 proc. głosujących opowiedziało się przeciwko imigracji. Polski jest drugim najpopularniejszym językiem w kraju, więc większość zagłosowała przeciwko Polakom” tłumaczyła kobieta.

Wypowiedź Polki i reakcja publiczności na jej słowa wywołały burzę w internecie.

PoprzedniEurostar zredukuje liczbę połączeń przez Brexit
NastępnyMężczyzna kupił wazę za £10 na car boot sale. Zobacz ile warta jest teraz