Start Polecane Policja zwiększa patrole na Shirley High Street

Policja zwiększa patrole na Shirley High Street

1321
0

Policja w Southampton zwiększyła liczbę patroli na jednej z głównych ulic miasta. Oficerowie twierdzą, że dzięki temu zmniejszyła się przestępczość na Shirley High Street.

Policja twierdzi, że dodatkowe patrole policyjne pomagają w utrzymaniu porządku na Shirley.

Rzecznik policji Hampshire powiedział: „W ciągu ostatnich 90 dni przestępczość spadła o 9%, a zachowania antyspołeczne zmalały o 8%”.

Dodatkowe patrole zostały wyznaczone po tym, jak do posła z okręgu Southampton Alana Whitehead trafiła petycja z ponad 900 podpisami. Petycję podpisali zarówno mieszkańcy Shirley jak również właściciele sklepów, którzy wezwali posła do podniesienia kwestii „poważnie niedofinansowanej” policji w Izbie Gmin.

Apel został podniesiony przez Tony’egoWeafera, założyciela grupy Shirley Be Proud, po tym jak policja Hampshire wydała w październiku dwudniowy rozkaz rozproszenia, po 87 przypadkach zachowań antyspołecznych odnotowanych na Shirley High Street.

Whitehead potwierdził, że będzie śledził tę kwestię, a także poruszy tę sprawę z komisarzem policji i kryminałów Hampshire, Michaelem Lane, gdy spotka się z nim w tym miesiącu.

PoprzedniOstrzeżenie o oszuście myjącym okna na Shirley
NastępnyNajpierw entuzjasta, teraz ucieka z UK