Start Polecane Policja z Hampshire przerwała imprezę w Southampton

Policja z Hampshire przerwała imprezę w Southampton

992
0

Ponad 2000 funtów grzywny zostało wypłaconych po tym, jak policja przerwała przyjęcie w Southampton we wczesnych godzinach porannych w niedzielę.

W domu przy Paynes Road znaleziono dwanaście osób łamiących zasady lockdownu. Policja z Hampshire twierdzi, że dostała wezwanie na krótko przed 1.30 w niedzielę po doniesieniu o odbywającym się dużym zgromadzeniu. Jeden z funkcjonariuszy relacjonował: „Po dalszej kontroli okazało się, że impreza odbywała się niezgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie zdrowia”.

Sześciu mężczyzn i sześć kobiet w wieku od 19 do 43 lat otrzymało wezwanie do zgłoszenia się na policję, co oznacza, że ​​każdemu z nich zostanie nałożona grzywna w wysokości 200 funtów.

Inspektor Sarah Nicholson z Southampton West Neighborhood Team powiedziała: „To było rażące naruszenie przepisów dotyczących ochrony zdrowia, które mają zapewnić ludziom bezpieczeństwo podczas pandemii. Osoby uczestniczące w tej imprezie narażały siebie i swoich bliskich na ryzyko zakażenia wirusem. Takie zachowanie ostatecznie wywiera presję na NHS i naraża inne osoby w społeczności na ryzyko poważnej choroby lub śmierci.”

„Każdy musi przestrzegać zarówno przepisów, jak i wskazówek, aby chronić NHS i ratować życie. Chciałbym podziękować większości ludzi w naszych społecznościach, którzy ciężko pracowali, aby przestrzegać zasad. Osoby, które nie przestrzegają obowiązujących przepisów ograniczających rozprzestrzenianie się wirusa, powinny spodziewać się grzywny.”

PoprzedniNiebezpieczne zanieczyszczenia powietrza w pobliżu prawie 100 szkół w Southampton
NastępnyNoszenie dwóch masek może poprawić ochronę przed Covid-19 nawet o „90 procent”