Start Polecane Policja przeprowadzi dodatkowe patrole w Southampton w celu stłumienia zachowań aspołecznych

Policja przeprowadzi dodatkowe patrole w Southampton w celu stłumienia zachowań aspołecznych

948
0

Policja przeprowadzi dodatkowe patrole w Southampton po doniesieniach, że duże grupy ludzi zachowują się antyspołecznie.

Funkcjonariusze potwierdzili, że przeprowadzą dodatkowe patrole w rejonie St Mary, aby pomóc w rozwiązaniu problemu zachowań aspołecznych. Dzieje się tak po nasileniu się w tej okolicy przestępstw związanych z zachowaniami antyspołecznymi. Przestępczość wzrosła głównie w okolicy St Matthew’s Close, St Mary’s Street, Golden Grove, Kingsland Estate i Houndwell Park.

Funkcjonariusze z Southampton otrzymali prawo do rozproszenia ludzi zgodnie z sekcją 35 ustawy o zachowaniu antyspołecznym, przestępczości i ściganiu z 2014 r. Policja może również przejąć wszelkie przedmioty wykorzystane w celu popełnienia zachowań antyspołecznych.

W niedzielę 14 czerwca jedna osoba otrzymała nakaz rozproszenia i została poproszona o opuszczenie obszaru. Teraz policja nawiązała współpracę z Radą Miasta Southampton w celu rozwiązania problemu przestępczości w okolicy.

Sierżant policji Jo Nelson powiedział: „Wiemy, że zachowania antyspołeczne mają duży wpływ na osoby mieszkające i pracujące w okolicy St Mary, i wprowadziliśmy nakaz rozproszenia w celu ograniczenia problemu i poprawy jakości życia całej społeczności.”