Start Polecane Policja ostrzega mieszkańców hrabstwa przed włamywaczami

Policja ostrzega mieszkańców hrabstwa przed włamywaczami

2559
0

Policja ostrzega mieszkańców po tym, jak w Eastleigh doszło do serii włamań do garaży.

Policja powiedziała, że ​​w czasie trwania pandemii grupa przestępców wykorzystuje zmniejszoną czujność właścicieli posesji i we wczesnych godzinach porannych włamuje się do szop i garaży w całej dzielnicy.

Podczas włamań, które miały miejsce od środy 8 kwietnia do czwartku 16 kwietnia, skradziono różne przedmioty, w tym elektronarzędzia, przedmioty elektroniczne i skuter Lexmoto Verona.

Incydenty były następujące:

Tuż po 9 rano, 8 kwietnia, policja została wezwana do włamania do szopy, do którego doszło pod adresem Station Road, Bursledon. Skradziona została skrzynia z narzędziami. Tuż przed 9.20 rano 9 kwietnia oficerowie zostali wezwani pod adres Monique Priors Hill, Bursledon. Skradzione zostały również narzędzia. 10 kwietnia między 1.40 a 1.50 rano miało miejsce włamanie do szopy na Station Road, Bursledon. Między godziną 17:00 w dniu 9 kwietnia a 9 rano w dniu 10 kwietnia włamano się do garażu na Kew Lane, Bursledon.

W nocy między 9 kwietnia a 10 kwietnia włamano się do adresu na Jarvis Fields w Southampton. Nie uważa się, aby cokolwiek zostało skradzione. Tuż po 18:30, 11 kwietnia, włamanie miało miejsce w domku letniskowym pod adresem Greyladyes School Road, Bursledon. Skradzione zostało urządzenie elektroniczne.

Rzecznik policji w Hampshire powiedział: „Wygląda na to, że w obecnym okresie „blokady”grupa przestępców wybiera godziny poranne do włamywania się do szop i garaży.”

„Mogę przypomnieć, aby upewnić się, że szopy i garaże / budynki gospodarcze są tak bezpieczne, jak to możliwe. Wszelkie cenne przedmioty w środku również są w jakiś sposób zabezpieczone. To działanie utrudni działalność przestępczą. Proszę bądź czujny w tych wyjątkowych czasach ”.

PoprzedniNauka w domu z telewizją BBC
NastępnyKoronawirus kosztuje Southampton 6,7 miliona funtów