Start Polecane Policja chce, aby rowerzyści przekazali zdjęcia kierowców wykonujących niebezpieczne manewry

Policja chce, aby rowerzyści przekazali zdjęcia kierowców wykonujących niebezpieczne manewry

554
0

Policja w Hampshire zachęca rowerzystów do przekazywania nagrań przedstawiających kierowców wykonujących niebezpieczne przejazdy.

Funkcjonariusze zachęcają każdego, kto mógł być zamieszany lub był świadkiem incydentu, w wyniku którego pojazd uderzył rowerzystę, aby w ramach nowej kampanii Hants SNAP, przekazywali dowody w postaci zdjęć i nagrań.

Hants SNAP to inicjatywa policyjna mająca na celu ochronę użytkowników dróg przed szkodami.Policja przyjmuje osobiste dowody wideo od członków społeczeństwa, którzy byli świadkami domniemanych przestępstw drogowych z udziałem użytkowników dróg, głównie rowerzystów.

Funkcjonariusze będą następnie badać przestępstwa nieostrożnej jazdy, zgodnie z definicją zawartą w sekcji trzeciej ustawy o ruchu drogowym z 1988 r. Wyszkolony decydent oceni materiał filmowy i ustali, czy popełniono jakiekolwiek przestępstwo.

W przypadku gdy istnieją wystarczające dowody, aby skutecznie prowadzić sprawę w sądzie, incydent najprawdopodobniej zostanie rozwiązany za pomocą ustalonego systemu kar.

Materiały filmowe można przesłać na adres: secureform.egress.com/hampshirepolice.

Poprzedni50 pensów z okazji wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii
NastępnyCzego spodziewać się po nowym premierze?