Start Polecane Policja bada działalność związaną z narkotykami

Policja bada działalność związaną z narkotykami

693
0

Policja skonfiskowała noże i dokonała aresztowania dwóch mężczyzn podczas śledztwa w sprawie działalności związanej z narkotykami w Southampton.

Funkcjonariusze twierdzą, że po otrzymaniu uprawnień do zatrzymywania i przeszukiwania w Rollesbrook Greenway, Polygon skonfiskowali również podejrzane narkotyki klasy A.

Rzecznik policji powiedział: „22-letni mężczyzna z Southampton i 17-letni mężczyzna z Croydon zostali aresztowani i pozostają w areszcie.

„Jesteśmy zdeterminowani, aby walczyć z brutalnymi przestępstwami, a zabieranie noży z naszych ulic i pomaganie ludziom w zrozumieniu niebezpieczeństwa związanego z noszeniem noża pozostaje najwyższym priorytetem.

„Zrobimy wszystko, co możliwe, aby powstrzymać tych, którzy planują dokonać poważnych aktów przemocy w Southampton.

„Po części nie było by to możliwe, gdyby nie informacje przekazywane nam przez mieszkańców o podejrzanej aktywności z różnych dzielnic w całym mieście.

„Informacje, które nam przekazujesz, pomagają nam w zbudowaniu prawdziwy obraz tego, co i gdzie złego dzieje się w naszym mieście.

Jeśli zauważysz nietypową aktywność lub obawiasz się, że ktoś nosi nóż, poinformuj nas o tym, dzwoniąc pod numer 101 lub anonimowo pod numerem Crimestoppers 0800 555 111”.

PoprzedniChcą zbadać skuteczność szczepionek na kobietach w ciąży. Rekrutują ochotniczki
NastępnyBrytyjskie wojsko zmienia zasady. Kobiety mają wybór w doborze fryzury