Start Polecane Polak z Salisbury zabił żonę i 18-letnią córkę

Polak z Salisbury zabił żonę i 18-letnią córkę

1724
0

Marcin Zdun, lat 39, z Salisbury został oskarżony o zabójstwo swojej żony i nastoletniej córki.

Do tragedii doszło w poniedziałkowe popołudnie. Dwie kobiety zginęły w domu przy Wessex Road. Policja w Wiltshire potwierdziła, że ​​ofiarami są prawdopodobnie córka Zduna, 18-letnia Nikoleta Zdun i 40-letnia żona Aneta Zdun.

Marcin Zdun został aresztowany po incydencie. Rzecznik policji w Wiltshire powiedział, że Zdunowi postawiono dwa zarzuty morderstwa.„Marcin Zdun, lat 39, z Wessex Road, Salisbury, został oskarżony o dwa morderstwa i pojawi się przed sędziami Basingstoke za pośrednictwem łącza wideo” – powiedział. Rzecznik powiedział, że formalna identyfikacja kobiet nie została jeszcze przeprowadzona, ale uważano, że to pani Zdun i jej córka.

Policja wcześniej poinformowała, że otrzymano telefon od jednego z mieszkańców o godzinie 14.45 w poniedziałek w związku z obawami o członków rodziny Zdun. Oficerowie odkryli ciało jednej kobiety. Kolejna kobieta została poważnie ranna, a wkrótce potem została uznana za zmarłą przez sanitariuszy z południowo-zachodniej służby pogotowia ratunkowego.

PoprzedniNew Forest: obawy o środowisko po napływie odwiedzających
NastępnyKoronawirus: potwierdzono plany 14-dniowej kwarantanny w UK