Start Polecane Polak wystąpi w programie Dragon’s Den

Polak wystąpi w programie Dragon’s Den

1326
0

W najbliższą niedzielę w programie Dragon’s Den pojawi się Polak – Robert Sak. Będzie można go obejrzeć na BBC2 o godz. 20:30.

51-letni biznesmen rozpoczął swoją działalność w północno-zachodnim Londynie trzy lata temu. Jego interes bardzo szybko się rozwinął, zwiększając swoje obroty o ponad pół miliona funtów rocznie. A to wszystko za sprawą zdrowego chleba bezglutenowego z Polski.

Polak mimo trudności losu osiągnął spory sukces na emigracji, jednak nie zamierza zwalniać tempa i dalej rozwijać swoją działalność, dając przykład młodemu pokoleniu, a także świadectwo o Polsce.

Pomóc ma w tym jemu 40 000 funtów za 10% udziałów w swojej firmie, o które będzie prosił w programie „Dragon’s Den”. Chce przekonać „Smoka”, że jego działalność jest warta uwagi, a pieniądze oraz kontakty pomogą Polakowi na inwestycję w jeszcze lepsze i co ważne – zdrowsze produkty bezglutenowe.

– Jesteśmy oczywiście bardzo podekscytowani, ale także nerwowi. Nam bardziej chodzi o zdobycie ogromnej wiedzy i doświadczenia, które doprowadzą naszą firmę do następnego poziomu  – mówi Robert Sak.

Produkty, które oferuje Polak to pieczywo pełnoziarniste,zawierające pełnoziarniste ziarna, tzw. superfoods i owoce, w tym chia, dynia, słonecznik, len, żurawina lub suszona śliwka. Cały asortyment jest bez pszenicy i glutenu oraz odpowiednie dla wegan.

Więcej na temat swojej działalności opowie w niedzielę, tj. 11 listopada w programie Dragon’s Den na BBC2 o godz. 20:30.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniMężczyzna oskarżony o morderstwo i porzucenie ciała przy parku Common
NastępnyMarwell Zoo przedstawia wydarzenie Lego Brickosaurs