Start Polecane Polak winny torturowania i brutalnego gwałtu. Usłyszał wyrok

Polak winny torturowania i brutalnego gwałtu. Usłyszał wyrok

705
0

Kamil L. został uznany winny gwałtu, napaści powodującej uszkodzenie ciała uwięzienia mężczyzny oraz skłonienie go do podjęcia penetracji seksualnej bez jego zgody. Sprawa toczyła się w Sądzie Koronny w Liverpoolu. Polak usłyszał wyrok 18 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje Liverpool echo, mężczyzna jest ostatnim członkiem gangu polskich imigrantów z Bootle, który został skazany przez brytyjski sąd w tej bulwersującej sprawie. Wcześniej ukarany został Daniel L, jego narzeczona, która miała filmować całe zdarzenie oraz młoda kobieta.

Do porwania doszło w 2105 roku w  Bootle. Mężczyzna miał urazić swoim zachowaniem znajomą gangu – 19-letnią Dagmarę Sz. Daniel M. grożąc pokrzywdzonemu kijem bejsbolowym zmusił go, aby wsiadł do taksówki. Banda wywiozła go do w Simon’s Croft w Netherton, gdzie rozpoczęło się jego piekło. Mężczyźni zmusili ofiarę do rozebrania się do naga, kilkakrotnie zamknęli go w maleńkiej szafce, bili i zgwałcili. Daniel M. miał mu również grozić przecięciem oka. Podczas procesu oskarżający David Polglase wyjaśnił, w jaki sposób ofiara została zmuszona do znoszenia barbarzyńskiej degradacji seksualnej i poniżenia. Jak mówił, gang bił ofiarę, pluł na niego, oddał mocz na twarz i wiązał go taśmą. Gang związał mu nadgarstki i kostki, zanim zmusił go do skakania z nożem przyłożonym do twarzy. Gang zmusił go również do fałszywego przyznania się, że jest pedofilem. Jego tortury zakończyły się dopiero wtedy, gdy ofiara usłyszała, jak M. i pozostali wychodzą z mieszkania, podczas gdy on był zamknięty w szafce. Mężczyzna wydostał się na zewnątrz, ubrał i wyskoczył przez okno na najwyższym piętrze domu, aby uciec.

Daniel M. został wcześniej skazany na dożywocie. Mężczyzna przyznał się do porwania, gwałtu, więzienia,  rabunku i sześciu zarzutów zmuszania mężczyzny do angażowania się w czynności seksualne bez zgody. Ich kompanka Anna B. na 12 lat więzienia, natomiast Dagmara Sz. z Belton Road Huyton została zamknięta na 15 miesięcy w zakładzie dla nieletnich po tym, jak została winna porwania. 

Po skazaniu L. detektyw sierżant Jamie Dean powiedział: „Miło jest widzieć, że ta bardzo niepokojąca sprawa została w pełni zakończona, a Lesiak mierzy się z konsekwencjami swojej przerażającej przemocy i znęcania się w 2015 roku. L i Daniel M. poddali swoją ofiarę tej straszliwej gehennie, której część została sfilmowana telefonem komórkowym przez Annę B. Skazany jako ostatni L został  aresztowany na terenie Anfield we wrześniu 2020 roku po tym, jak nie pojawił się na sądzie. 

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniMieszkańców Hampshire czeka słoneczny długi weekend
NastępnySieć Marks & Spencer zapowiedziała zamknięcie 30 sklepów