Start Wiadomości Polak w centrum Aberdeen ze znakiem „Free sex”. Akcja zakończona sukcesem

Polak w centrum Aberdeen ze znakiem „Free sex”. Akcja zakończona sukcesem

4067
0

Zdjęcie Polaka, który stoi w centrum Aberdeen z kartonem, na którym wielkimi literami jest napisane hasło „Free sex” obiegło brytyjskie media. Po bliższym przyjrzeniu się ogłoszeniu, można zauważyć, że krzykliwy napis miał tylko przyciągnąć uwagę przechodniów.

Pod spodem, nieco mniejszym drukiem dopisane były słowa: „Żartowałem. Szukam pracy. Wezmę dowolną pracę. Pogodaj ze mną, albo zadzwoń”.

26-letni Martin Berchauzen pochodzi z Warszawy, a miesiąc temu przeprowadził się do Szkocji. Jego ogłoszenie wzbudziło spore zainteresowanie.

Polak w rozmowie z Evening Express podkreśla, że oczywiście tak naprawdę nie oferuje swojego ciała na środku miasta:

„Napisałem ‘free sex’, bo dzięki temu wszyscy zwracali na mnie uwagę. To był chwyt marketingowy, skuteczny bo wiele osób zatrzymywało się i robiło ze mną zdjęcia” – mówi Martin i dodaje, że wszyscy przechodnie życzyli mu szczęścia i byli bardzo przyjaźnie nastawieni.

Martin ma pozwolenie na prowadzenie wózków widłowych, a w Polsce pracował w magazynie i sklepie. Podkreśla, że nie boi się żadnej pracy, nawet ciężkiej.

Zdjęcie, które obiegło media społecznościowe chyba odniosło zamierzony skutek, bo 26-latek pochwalił się, że od poneidziałku rano zaczyna pracę na budowie.

ŹRÓDŁOhttp://www.polishexpress.co.uk/
PoprzedniIle nas kosztuje dziecko w UK?
NastępnyPrawo brytyjskie za mało brytyjskie?