Start Polecane Polak świętował zdobycie pracy. Stanął przed sądem

Polak świętował zdobycie pracy. Stanął przed sądem

920
0
Photo credit: West Midlands Police / Foter / CC BY-SA

25-letni Polak, który cieszył się z otrzymania nowej pracy tak bardzo dał się ponieść emocjom, że zaatakował policjantów na służbie. 

Mężczyzna otrzymał pracę zaledwie dwa po przyjeździe do Wielkiej Brytanii. Ta wiadomość tak bardzo go ucieszyła, że poszedł świętować swój sukces na miasto. W pewnym momencie pijany 25-letni Tomasz P. wszedł do domu obcych ludzi we Wrexam, z którego siłą został wyrzucony. Właściciele lokalu zgłosili najście policji, która wkrótce namierzyła Polaka – informuje leaderlive.co.uk

25-latkowi nie spodobało się, że został zatrzymany przez funkcjonariuszy, w efekcie, czego zaczął w nich pluć, a jednego zranił w nadgarstek. Policjanci musieli użyć dwóch kompletów kajdanek, aby uspokoić agresywnego Polaka.

Tomasz P. został aresztowany i trafił przed sąd. Mężczyzna przyznał się do posiadania marihuany i napaści na policjantów. Jego obrońca tłumaczył, że 25-latek przebywał w Wielkiej Brytanii tylko dwa dni, a w feralny wieczór świętował zdobycie nowej pracy. Był też przekonany, że dom, do którego wtargnął był zamieszkany przez jego znajomych.

Sąd wziął pod uwagę, że mężczyzna nie był wcześniej karany i zobowiązał go do zapłaty 85 funtów kosztów sądowych oraz 350 funtów na konto rannego funkcjonariusza.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniPrawie połowa fotoradarów w Wielkiej Brytanii nie działa
NastępnyStudenci z Southampton pomagają dzieciom w odrabianiu pracy domowej