Start Wiadomości Polak skazany za brutalny gwałt

Polak skazany za brutalny gwałt

1167
0

Arkadiusz T. włamał się do mieszkania w Birmingham, gdzie brutalnie zgwałcił mieszkającą w nim kobietę. Wszystko nagrał telefonem komórkowym. Sąd skazał go na 13 lat więzienia.

Do przestępstwa doszło w nocy 6 lipca. Oprawcą okazał się polski imigrant, 30-letni Arkadiusz T., który pod wpływem narkotyków włamał się do jednego z mieszkań w Handworth w Birmingham. Mieszkającą tam kobietę wyciągnął przed dom, psiknął jej w twarz gazem pieprzowym, a następnie brutalnie zgwałcił, jednocześnie filmując swój atak. T. zagroził nawet, że ją zabije, jeśli nie będzie mu posłuszna. Później próbował pozbyć się śladów włamania za pomocą wybielacza.

Na szczęście napastnika udało się znaleźć – policja znalazła gaz pieprzowy w jego mieszkaniu i dwa nagrania gwałtu na jego telefonie. Arkadiusz T. już wcześniej dopuścił się kilku napaści seksualnych, został także oskarżony o oszustwa w Polsce w latach 2004-2009.

Sąd skazał go na 13 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności, nakazał mu też dożywotnią rejestrację jako gwałciciel w Birmingham Crown Court. – Sfilmowałeś jej upokorzenie, zgwałciłeś i pobiłeś, a jednocześnie zdążyłeś pomyśleć o tym, aby zatrzeć swoje ślady zbrodni. Swoim czynem naraziłeś ją na traumę do końca życia. Ta kobieta już zawsze będzie się bała, że po nią wrócisz i skrzywdzisz ponownie. Nie potrafisz nawet okazać skruchy – powiedziała sędzia.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniTysiące pracowników Tesco straci pracę jeszcze przed świętami
NastępnyBrytyjski minister ujawnia po raz pierwszy strategię rządu w sprawie Brexitu