Start Polecane Polak przetrzymywał kobietę, jako seksualną niewolnicę

Polak przetrzymywał kobietę, jako seksualną niewolnicę

821
0

42-letni Ryszard B. przez siedem tygodni przetrzymywał swoją rodaczkę w domu w Worcester i zmuszał do uprawiania seksu.  Brytyjski sąd wymierzył mu karę trzech lat pozbawienia wolności.

Polak poznał swoją ofiarę na czasie randkowym w ubiegłym roku. Gdy kobieta chciała zerwać z nim znajomość zagroził, że cała Polska zobaczy jej nagie zdjęcia, które mu przesłała. 42-latek szantażem zmusił kobietę do przyjazdu na Wyspy do Worcester, gdzie wynajmował pokój.

Mężczyzna zabrał swojej ofierze pieniądze, a także zmuszał do uprawiania seksu z nim kilka razy dziennie. Kiedy Ryszard B. stracił pracę stał się agresywny i zaczął nadużywać alkohol oraz narkotyki. Umieszczał też w Internecie ogłoszenia, że udostępni ciało Polki do seksu grupowego – informuje Daily Mail. Mimo, że kobieta w ogóle nie znała języka to poszła do pracy, jednak całe jej wynagrodzenie wpływało na konto oskarżonego. Mężczyzna zabrał też dokumenty oraz telefon kobiety, by całkiem odizolować ją od ludzi. Kontrolował też to, w jaki sposób się ubierała oraz malowała.

42-latek manipulował kobietą kupując jej alkohol, od którego była uzależniona oraz mówiąc, że jest miłością jego życia. Mężczyzna w końcu trafił w ręce policji, kiedy jeden z jego współlokatorów zaczął martwić się stanem kobiety i poinformował o sprawie funkcjonariuszy.

Polak usłyszał zarzut stosowania przymusu i kontrolowania, za co Worcester Crown Court wymierzył mu karę trzech lat pozbawiania wolności.