Start Coronavirus Podróżowanie z Hampshire do innych regionów, na których obowiązuje inny poziom restrykcji

Podróżowanie z Hampshire do innych regionów, na których obowiązuje inny poziom restrykcji

927
0

Jak zapowiedział sekretarz zdrowia Matt Hancock, od 2 grudnia Hampshire będzie podlegać ostrzejszym ograniczeniom po lockdownie. Oznacza to, że mieszkańcy hrabstwa mogą być zmuszeni do zmiany planów podróży.

Według rządowej strony internetowej ludzie mieszkający na obszarze objętym tzw. Tier 2 powinni dążyć do ograniczenia liczby podróży. Jeśli pochodzisz z obszaru poziomu drugiego i podróżujesz do obszaru poziomu pierwszego, musisz nadal przestrzegać zasad poziomu drugiego.

Należy unikać podróżowania do obszarów poziomu trzeciego lub noclegów w obszarach trzeciego poziomu poza koniecznymi. Wyjątki dotyczą osób podróżujących w celach zawodowych, edukacyjnych, w celu leczenia lub z powodu obowiązków opiekuńczych.

Można podróżować przez obszar poziomu trzeciego w ramach dłuższej podróży.

Od 2 grudnia międzynarodowe podróże z Anglii będą ograniczone, z wyjątkiem nielicznych okoliczności, takich jak praca lub edukacja. Studenci uniwersytetów są również proszeni o podróżowanie do domu w określonym czasie, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się Covid-19. Rząd zwraca się do wszystkich studentów, aby podróżowali do domu między czwartkiem 3 grudnia a środą 9 grudnia.

PoprzedniRegionalne restrykcje mają potrwać do 3 lutego
NastępnyHuawei zakazany w Wielkiej Brytanii wcześniej niż planowano