Start Polecane Po raz pierwszy British Airways poleciał z Southampton

Po raz pierwszy British Airways poleciał z Southampton

776
0

British Airways po raz pierwszy wzbił się w powietrze z lotniska w Southampton.

W sobotę o 15.19 pierwszy lot linii British Airways wystartował z Southampton do Faro (BA2927).

Mówi się, że jest to pierwszy lot w „ekscytującym” nowym harmonogramie linii lotniczych z lotniska w Eastleigh.

Zgodnie z nową umową z lotniskiem Southampton, British Airways ma obsługiwać do 18 lotów w każdy weekend do 12 lokalizacji, w tym do Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Grecji, Francji i Niemiec.

Wczoraj na lotnisku w Southampton Rachel Riley, dyrektor ds. Handlowych w BA City Flyer, powiedziała: „Ponieważ z powrotem witamy coraz większą liczbę pasażerów na pokładach naszej floty, rozpoczęcie dzisiejszej operacji z Southampton jest ekscytującym poszerzeniem liczby świadczonych przez nas usług.

„To wyjątkowy dzień dla wielu ludzi: rodziny zostały oddzielone od bliskich za granicą, firmy ucierpiały i wiemy, że duża liczba naszych klientów nie była w stanie zaplanować sobie tak długo wyczekiwanego urlopu za granicą”.

Matt Hazelwood, dyrektor handlowy grupy w AGS Airports Ltd, dodał, że był to „fantastyczny dzień dla Southampton”.

„Jesteśmy absolutnie podekscytowani widokiem Faro, pierwszego z 12 połączeń BA City Flyer z Southampton, wzbijających się dziś w przestworza i jesteśmy pewni, że tego lata trasa okaże się niezwykle popularna.

„Zaangażowanie BA w oferowanie połączeń dla Southampton i całego regionu do najpopularniejszych miejsc docelowych w Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Grecji, Francji i Niemczech będzie bardzo mile widziane przez naszych pasażerów, szczególnie teraz, gdy trwa bezpieczny wznowienie podróży międzynarodowych. ”

PoprzedniOto najtańsza nieruchomość na sprzedaż w Hampshire na Rightmove
NastępnyPremier wziął potajemy ślub. Boris Johnson poślubił Carrie Symonds