Start Polecane Plaża w Bournemouth: najnowsze zasady dla odwiedzających

Plaża w Bournemouth: najnowsze zasady dla odwiedzających

2274
0

Odwiedzającym, którzy wybierają na plaże w Bournemouth, Christchurch i Poole przypomniano o środkach, które obecnie obowiązują, ponieważ sektor hotelarsko-turystyczny został ponownie otwarty.

Dystans społeczny. W Anglii obowiązuje obecnie zasada dystansu społecznego „jeden metr plus”.
Banery i oznakowanie są używane na wybrzeżu, aby przypomnieć ludziom o zasadach dystansu społecznego. Zachęca się także plażowiczów do poruszania się w spokojniejszych częściach plaży, jeśli czują, że zachowanie dystansu społecznego w danym miejscu jest niemożliwe.

W ubiegłym miesiącu tysiące ludzi wybrało się na plaże w Bournemouth. Zachowanie zasady jednego metra było niewykonalne. Sekretarz zdrowia Matt Hancock ostrzegł, że rząd może zamknąć plaże, jeśli zignorowane zostaną zasady dystansu społecznego.

Ratownicy. Większość plaż w Bournemouth, Christchurch i Poole jest strzeżona, jednak w celu uzyskania dokładnych lokalizacji i czasów patrolowania plaż należy sprawdzić stronę internetową RNLI.

Ludzie powinni zawsze pływać na strzeżonej przez ratowników plaży między czerwonymi i żółtymi flagami i nigdy nie pływać samemu.

Śmieci. Każdy jest odpowiedzialny za przyniesione przez siebie na plażę śmieci, a kiedy pojemniki na odpady są pełne, ludzie proszeni są o znalezienie pustego pojemnika lub zabranie śmieci do domu.

Grill na plaży. Grillowanie jest dozwolone na plaży tylko po 18:00. Ludzie proszeni są o zgaszenie ich przez polewanie węgli wodą, a nie piaskiem i czekanie, aż grill ostygnie, zanim się go wyrzuci. Gorących węgli nie należy umieszczać w pojemnikach na śmieci ani zakopywać w piasku.