Start Polecane Plany ulepszenia transportu w Southampton w ramach nowej inwestycji

Plany ulepszenia transportu w Southampton w ramach nowej inwestycji

552
0

W Southampton mogą powstać nowe parkingi „park and ride” oraz pasy dla autobusów w ramach wielomilionowej inwestycji, która może całkowicie zmienić transport w mieście.

W pobliżu Bitterne może powstać nowy parking park and ride, a ten w Bargain Farm w Nursling, z którego korzystają pracownicy Southampton General Hospital, może być używany przez społeczeństwo w weekendy lub podczas wydarzeń odbywających się w mieście.

Wiadomości zostały ujawnione w oficjalnym dokumencie opublikowanym przez Radę Miasta Southampton. Zgodnie z dokumentem nowa technologia może zostać wykorzystana do przekazywania ludziom informacji o ruchu drogowym, wypadkach, parkingach i godzinach podróży.

W całym mieście można również utworzyć pasy priorytetowe dla autobusów i ulepszone przystanki autobusowe, aby połączyć Southampton z otaczającymi obszarami.

Mapa opublikowana przez radę miejską wykazała, że ​​szybkie autobusy mogą łączyć Southampton z Romsey, Hythe, Winchester, Fair Oak, St Denys, Thornhill, Hedge End i Bursledon.

W ramach inwestycji można również ulepszyć obiekty rowerowe, opierając się na szeregu ścieżek rowerowych, które zostały niedawno otwarte w całym mieście. Projekty byłyby finansowane z części 1,22 mld funtów funduszu przekształcającego miasta z Departamentu Transportu (DfT).

W ubiegłym miesiącu lokalna służba raportowania demokracji ujawniła, że ​​Rada Miasta Southampton i Rada Hrabstwa Hampshire połączyły siły, aby ubiegać się o część dotacji.Rada miasta poinformowała, że ​​w przyszłym miesiącu zostanie złożona wspólna oferta w wysokości do 145 milionów funtów.

PoprzedniJeremy Corbyn z wizytą w Hampshire
NastępnyKokaina o wartości 1,3 miliona funtów skonfiskowana w porcie w Hampshire