Start Polecane Plany ograniczenia prędkości do 20 mil na godzinę na obszarach mieszkalnych

Plany ograniczenia prędkości do 20 mil na godzinę na obszarach mieszkalnych

461
0

Ograniczenia prędkości do 20 mil na godzinę mogą zostać wprowadzone w całym Southampton zgodnie z planami rady miasta.

Ostatnio pojawiły się apele o wprowadzenie limitu na „wysoce zamieszkałe” obszary miasta, a bezpieczeństwo drogowe zostało uznane za duży problem w tych obszarach. Teraz jednak przywódcy obywatelscy twierdzą, że planują wprowadzić ograniczenie do 20 mil na godzinę na kilku drogach wokół miasta w ramach istniejących projektów, a także przyszłych programów.

Zastępca przywódcy Rady Miasta Southampton, radny Jeremy Moulton, ujawnił, że obszary takie jak St Marks School, Bedford Place, Flowers Estate, Lobelia Road, Woolston i Peartree mogą już dostrzec ograniczenia.

Rada miejska twierdzi, że odłoży pół miliona funtów, z które będzie można przeznaczyć albo w celu uzupełnienia istniejących programów limitów prędkości, albo na ich wprowadzenie w nowych lokalizacjach.

Obecne programy wokół szkół St Deny’s i St Marks są w toku i są finansowane przez rządowy Fundusz Active Travel. Teraz mieszkańcy miasta są proszeni o zwrócenie się do rady, jeśli chcą wprowadzenia limitu 20 mil na godzinę w swoim miejscu zamieszkania.

PoprzedniMet Office zapowiada falę upałów w Anglii
NastępnyImpreza kolarska Southampton Sporterium odbędzie się we wrześniu